| adryanna_7314 a întrebat:

Am un catel la tara pe care il tin in casa. dar probabil ca de la ceilalti caini mai ia purici... ce as putea sa ii cumpar pentru a-i omora puricii si a nu mai avea! am vazut intr-o reclama o solutie, picaturi, sau ceva de genu, frontline combo.stiti cumva daca este bun si cam cat ar costa?

3 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Te poti duce la veterinar sa intrebi pentru acolo gasesto orice ai nevoie pentru animalul tau.Si acele picaturi sunt bune cost in jur de 30-40 lei sa nu-i iei niciodata zgarda de aia contra puricilor pentru ca i se va irita pielea deci mai bine ai lua picaturi.

| Ionela256 a răspuns:

Du-te la veterinar.cu el, sa-ti dea ceva, sau i-ai o zgarda anti-purici. Funda?

| antimulte a răspuns:

Decat cu solutii care fie miroase, fie sunt otravitoare si trebuie f mare grija mai bine ii cumperi o zgarda antipureci, gasesti cu mirosuri diferite in functie de ce alegi tu si are efect destul de indelungat. Plus ca arata si bine, iar ca pret e in jur de 20-30 de lei, depinde magazin si firma producatoare. BAFTA!