Întrebare recomandată | beebyy a întrebat:

Care este cea mai buna solutie antiparazitara pentru caini? am incercat Frontline,parakill, zgarde.dar dupa cateva zile reapar puricii

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Copiliţă a răspuns:

Habar nu am denumirea, eu am cuparat alor mei niste picaturi ce se pun pe ceafa.

| luisaP a răspuns:

Nu il mai chinui cu solutii periculoase atat pentru el cat si pentru toti cei cu care intra in contact. Eu am folosit pentru cainele meu de toate, dar tot lua de afara, inclusiv capuse. Fa-i baie cat mai des. Cainele meu are 60 de kg si e un chin sa ii fac baie dar doar daca ii fac de doua ori pe saptamana nu se prinde de el nimic. Vara bineinteles, iarna oricum nu ia purici ca ingheata direct pe maidanezi, saracii.

| naiana123 a răspuns:

Pai incearca sa vezi de pe l amagazine si o sa-ti dea poate ceti trebuie