| CataTeo22 a întrebat:

Am un hamster (Hamster pitic rusesc (Phodopus Cambelli), l-am cumparat acum cateva zile are ca 2 luni. Ieri mi s-a parut ceva ciudat la el, nu mai era asa jucaus si parca parea mai slab si fara puteri. De mancat mananca si de baut bea, pipi face etc. Ma gandesc ca poate a lins solutie de spalat pe jos putin.
CE SA FAC?! Help

2 răspunsuri:
| DianaDiaa a răspuns:

Am si eu unul si e fata. Am patit o chestie asemanatoare acum vreo 6 luni. Nu mai facea nimic doar statea asa, in mana nu zicea nimic si mi se parea ciudat. Credeam k moare a doua zi dar dimpotriva. Sarea peste tot si m-am gandit ca avea ceva la burta din moment ce e fata...asa am presupuslaughing

| BarnaCamelia2001 a răspuns:

Pai... hamsterii sunt nocturni, iar toata activitatea lor are loc noaptea.