| Dipi a întrebat:

Am un motan. Nu l-am mai văzut de ceva timp pana sa îl găsesc intr-o coliba veche. Sta într-o veche cușcă de câini. De mers merge încet. Sta cu coada în jos, nu și-o mișcă. Poate manca, poate bea, dar când ii pun mana la baza cozii scheauna, cred ca si-a rupt coada, o sa își revină?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Comunity a răspuns:

Mergi cu el la un medic veterinar pentru o radiografie cat mai repede ca daca are coada rupta in timp daca nu faci ceva in legatura cu asta se poate suda la loc gresit. Daca il duci acum se poate rezolva fara probleme.

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La veterinar.

| Speranta12 a răspuns:

E grav bolnav. Cheama un veterinar la el sau incearca sa-l ridici usor si sa-l duci la veterinar.

Si nu-l mai lasa singur afara. Ai grija de el la tine in casa. Eu l-am lasat afara doar vreo 10 min noaptea si mi l-am gasit mort cu sange in gura in ianuarie. Am avut o suferinta severa din aceasta cauza.

Repede trebuie consultat un veterinar!

| AwGenetix a răspuns:

O sa-si revina. cu sau fara medic o sa-si revina. dar ca sa nu devina un motan cu handicap mergi cu el la veterinar

| Salamandra44 a răspuns:

Du-l la veterinar?