| Sashavalentine a întrebat:

Am un motan tigrat de un an si 4 luni si il cresc de cand era pui dar nu ma lasa sa pun mana pe el de cele mai multe ori, da cu laba sa ma zgarie sau ma musca laughing dar alte ori cand e mai linistit toarce in bratele mele si atunci cand ii dau mancare. Voi aveti asa pisici? Cum sa il mai imblanzesc?

1 răspuns:
| thegatekeeper a răspuns:

Da, si pisica mea face aproximativ la fel, in functie de dispozitie. Nu prea ai ce sa ii faci atunci cand nu doreste sa se joace (eu cel putin nu reusesc sa ma inteleg cu ea).