| junkistul a întrebat:

Sal TPU am un motan de 8 luni si de 2 zile se poata ciudat nu mai toarce daca il iau in brate vrea jos daca il mangai nu ii place si nu umbla dupa pisici credeti ca la batut cineva va multumesc de ajutor sunt ingrijorat din cauza lui

Răspuns Câştigător
| nightrosesred a răspuns:

Hei buna se poate sa fie batut...dar incearca sa ii recastigi increderea, ca de exemplu poti sa ii dai laptic, vorbeste cu el ca tu esti cel pe care trebuie sa il iubesca(caci animalele inteleg ce vorbim noi oameni)...

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un consult medical este bine venit. Ai grijă de motănel.
Pa, pa.

| Mwha a răspuns:

Salut! Este foarte probabil ca motanul tau sa fie batut. Eu ti-as recomanda sa il urmaresti intr-o zi si sa vezi daca cineva il bate, sau daca altul este motivul. Oricum ar fi bine sa-l duci la veterinar caci ar putea fi bolnav. Ai grija de el. Pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Probabil a dat cineva în el, du-l la veterinar!
Te pup!

| karsivan a răspuns:

Poate nu este nimic grav dar un concul nu ar strica de obicei este varsta cind apat primele probleme cu nisipul in vezica urinara sau cum zici tu poate a fot batut, mergi la vet, si scapi de ingrijoarare.

| DraghiciStefania a răspuns:

Eu asi zice sa-i faci un control la veterinar

| Andreea_Deea_1999_77Jo a răspuns:

Daa probabil la batut cineva...mai asteapta cateva zile si daca tot asa se comporta dul la un doctor veterinar!