| MeGustaaaaa a întrebat:

Am un pui de testoasa micut.Ei, are carapacea moale unde-i codita.E putin..Nu stiu cum sa va zic, o poti indoi putin.Ce are? Asa trebuie sa fie ca-i mica?

Răspuns Câştigător
| lukeskywalker a răspuns:

Hei! e foarte norma, trebuie sa mai creasca si abia atunci carapacea o sa fie suficient de dezvoltata incat sa nu mai fie maleabila si sa devina tare! P.S. oricum nu mai incerca sa vezi daca se indoaie sau nu!

2 răspunsuri:
| Dolofănica a răspuns:

Da, e normal, stai liniștită.

| Anduu123 a răspuns:

Am avut si eu testoase. cand erau mici aveau carapacea moale aproape de codita. nu trebuie sa iti faci griji. se va intari cu timpul happy