| LeonardRoller a întrebat:

Am gasit un pui de testoasa la mine in curte.Are o coada cam cat carapacea ei....As vrea sa stiu ce specie este. FUNDITA!

4 răspunsuri:
| Fatayou a răspuns:

Ba de unde sa stim. testoasele sunt si albastre.fai o fotografie si pune-o aici! sa stim cei! sau cauta pe net! funda!

| allexandraaaaa a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorlaughinglaughinglaughingEste o specie de "broscotozaur" laughing

| catalinhotic a răspuns:

Paai... poate este o corcitura nu ii baga in seama pe ceilalti ....mai bine o intretii, daca vrei sa aflii mai multe informatii ma poti gasi pe facebokkk numele meu de facebook este Catalinhotico Daniel sau pe mess ID meu ii catalinhotico. succes (si eu am un pui o cheama twetty)