| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva idei cum sa imi fac canalul de youtube cunoscut, sa am mai multe vizualizari ale filmelor incarcate si mai multi subscriberi? Eu filmez ce ma joc la pc si dupa incarc pe youtube. Mi-am facut pagina de facebook, twitter si un blog pe care postez jocurile incarcate si mai adaug in agenda oameni care nu au nici ei prea multe vizualizari si las comentarii la filmele altora in caz ca cineva se gandeste sa se uite pe canalul meu si ii plac filmele.

Răspuns Câştigător
| zekzx a răspuns:

Pai, ai grija sa adaugi tags cautate de oameni,[ http://bit.ly/MWqRd0 ]. Incearca sa faci parteneriate cu mici comunitati, despre jocurile pe care le filmezi.[ Unele comunitati accepta parteneriate cu oameni care au mai mult de 200 vizualizari pe videoclip]. Trimite mesajul prietenilor, incearca sa faci videoclipuri cu persoane cunoscute pe youtube, iar daca accepta roagale sa puna channelul tau in descriptie. Sper ca ti-am fost de folos.

6 răspunsuri:
| AnonimDEtreiANI a răspuns:

Pai poti sa iti pui canalul si videoclipurile pe siteurile astea iar ceilalti vor da like/subscribe/view pentru a face puncte...
Inregistreazate si afla mai multe:http://subs.triorbit.com/p.php?user=unialexk
http://powerfans.net/? ref=565
http://likenation.com/? ref=23454

| CrazyGiirlCezy a răspuns:

Pai,si eu am un cont happy Dar uite care-i trteaba:Cred ca cel mai potrivit pentru tine ste sa te apuci de Vlog :* ( Vlog :adica om care vace videou-ri despre ceva ) Si intr-un fel Vloga-ri au mult succes big grin Daca vrei uitate la Vlogu-ri si daca iti place poti sa aplicii ideea mea.Si iti promit, ca o sa ai subscribari, vizualizari, comenturi si chesti.Contul meu cezaramitescu love struck Sper sa imi ascult sfatul happy

| sick01 a răspuns:

Cel mai usor ar fi sa-ti faci cat mai mult prieteni din domeniu, mai dau si ei share si like

| Doua_Punktee_P_Sprite_1998 a răspuns:

Http://subs.triorbit.com/p.php?user=sprite doua puncte p Dai click acolo si trebuie sa scrii numele canalului te abonezi la 5 canale si dai la prieteni linkul si mai departe in 2 ore poti avea +3000 subscriberi :) bafta :)