| Dilibache a întrebat:

Are cineva o pisica de dat spre adopție sau pe bani?(british,scottish fold, albastru de rusia)? Fără samsari va rog

13 răspunsuri:
| Dilibache explică (pentru danbnz):

Ma feresc de samsari ma gândeam poate are cineva de pe TPU

| Ineys a răspuns (pentru Dilibache):

Aia de pe OLX sunt samsari si astia de pe TPU nu? Unde este logica ta?

Daca vine unu de pe OLX si iti spune aici ca are si te pune s-o iei de pe OLX ( fiind a lui ) esti de acord?

| danbnz a răspuns:

Poti sa pui intrebarea asta pe adoptiipisici.ro

| Dilibache explică (pentru danbnz):

Am pus

| danbnz a răspuns (pentru Dilibache):

Succes!

| Dilibache explică (pentru danbnz):

Merci

| Catrice a răspuns:

Dar una comuna ce are?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsari de pisicilaughing))))))))))))

| Dilibache explică (pentru anonim_4396):

Dacă nu ești informat nu mai rade, e plin olx-ul de samsari care vand pisici bolnave ce mor in 2 saptamani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dilibache):

N-am auzit. am auzit de samsari de masini care fac 5000 10000 pe luna din vanzari de masini. Dar samsari de pisici, care mor dupa 2 saptamani, cu 50 lei, n-am auzit. Ma gadesc ca daca era asa un fenomen, era in presa pana acum.

| Dilibache explică:

Caut pe cineva serios nu care face bani pe urma pisicilor