| pure9 a întrebat:

As avea nevoie de ajutorul vostru. Vreau sa imi mai iau un caine, ceva de talie medie(pentru apartament) care sa fie cat de cat bun si pentru paza/protectie si care sa se inteleaga cu alte animale(mai am un pisic si un bichon).
Ceva sugestii?

Răspuns Câştigător
| prietenultau1998 a răspuns:

Doamne ce inapoiati suntem...prostii ca vezi doamne chinui animalele in apartament! am un ciobanesc mioritic si o vizsla maghiara. daca sunt plimbati indeajuns, se acomodeaza foarte bine si in apartament. Daca iti iei un caine din rasa vizsla maghiara nici ca mai vrei alta rasa..sunt de vanatoare, de talie medie, foarte iubitori, cum simte pe cineva strain nu.l va lasa nesupravegheat happy si sunt foarte jucausi! bafta happy

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

In apartament, un caine se chinuie...indiferent cat de mult ai grija de el!

| Kriss96 a răspuns (pentru baru):

Cainele este loial stapanului. Daca stapanul sta in casa acolo va sta si cainele. Putin o sa-i pese lui de curte. De ce sa stea singur in curte cand poate sta alaturi de stapanul iubitor?

| ilieSSS a răspuns:

Un labrador