| fetitzaTa a întrebat:

Deci :vreau sa imi iau un caine dar nu stiu ce rasa sa fie...
vreau o rasa de talie medie(de tinut in apartament) gen bulldog...sa se inteleaga bine cu oamenii dar sa nu para nici un mutulacke ca si bichoni...sa fie un caine ma dur, ce rasa imi puteti recomanda?big grin

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu am avut un caniche...cred ca ti s-ar potrivi si tie

| Boomzz2012 a răspuns:

Tu fata bichoni sunt cei mai draglasi cateii din lume sau spberbi.insabldogul k imi ine sa vomitt daca nu ia-ti gen un caniche cum a zis narcis2007