| JustaLittle a întrebat:

Cainele (6 luni) nu bea apa si nu mananca. In shimb se joaca si latra, dar nu chiar asa vioi. Abia diseara pot sa-l duc sa-l vada un medic veterinar. Il vad ca incearca sa manance ( ia mancarea in gura, are intentie, dar o lasa jos imediat dupa aceea)... Vreun sfat?

1 răspuns:
| 393Dan a răspuns:

Poate a inghitit ceva. Sper sa nu fie cazul, insa pisica varului meu a murit asa. Tot nu manca nimic si cand a dus-o la vet peste vreo 2 zile, le-a zis ca inghitise o jucarie de plastic cam maricica si nu poate iesi.