| andreeeaaaaa12 a întrebat:

Bună ziua! Am o catelusa, era plina de purici iar tatăl meu a spus sa o spălăm în apa cu tomosan. Stiu ca nu este bine, regret ca am făcut asta. Probabil a inghitit din apa aceea sau s-a lins pe bot, de aseară nu mănâncă, nu reacționează, sta foarte supărată. Am fost azi dimineață cu ea la veterinar, i-a făcut 3 injecții și a dat perfuzol (cred ca asa se numește) care se administrează pe cale orala, un fel de vitamine. A băut doar putina apa, refuza sa mănânce, iar aceasta soluție o vomita. Se ridica de jos, merge puțin, dar cade, este foarte slabita și refuza mancarea..Nu stiu ce sa mai fac, credeți ca o sa își revină? Ce ar fi bine sa fac? Veterinarul mi-a spus ca o sa își revină, dar nu știu ce sa cred. Ma rog la bunul Dumnezeu sa o salveze. Dacă aveți vreun sfat, ajutați-ma, nu vreau sa o pierd, o iubesc foarte mult și regret tot ce am făcut.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede in Dumnezeu si El o va salva!
Catelusa ta va fi bine!

| andreeeaaaaa12 explică (pentru anonim_4396):

Mă rog la bunul Dumnezeu și la Maica Domnului sa o ajute. Cred în El și că o să o salveze, îmi doresc din toată inima sa își revină și să fie bine, ma doare sufletul când o vad cum suferă. Doamne ajuta să își revină!

1 răspuns: