| 123Rares123 a întrebat:

As dori daca puteti sa imi spuneti ce as putea sa le dau la 2 broscute mici cat ecranul de la un telefon vechi de mancare pe razatoare in afara de viermisori uscati? Si poate sa faca pui, pentru ca sunt mascul si femela (cred)? Si inca ceva, cum le pot deosebi? FUNDA la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Face 3-4 icre la varsta frageda 3-4 ani (icre care le ingreijeste) 10-11 icre la vartsta mai mare (asa mi-au facut mie)

4 răspunsuri:
| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Salut si eu am 2 broscute (cuplu). Eu le dau gammarus, inima de vita, purici morti ( mai mananca de la pestisori), pestisori albi. Da pot sa faca pui. Le poti deosebi prin codita si unghii. Multa sanatate! Fundaa?

| 123Rares123 explică (pentru H1H1OGH0S7):

Mersi! Daca a facut pui cam cati face? daca imi spui iti dau funda!

| H1H1OGH0S7 a răspuns:

Fundita?

| 123Rares123 explică:

Si.....cati pui face femela? funda la cel mai bun raspuns