| last_9432 a întrebat:

As putea sa imi spal iepurasul? As vrea sa fie mai curat...si vroiam sa va intreb daca il spal i se poate intampla ceva?

6 răspunsuri:
| Lorelai a răspuns:

Nu il spala. Iepurii sunt foarte sensibili si pot chiar muri.

| TąNyą a răspuns:

Daca e inca pui pana in 5 luni eu zic sa mai astepti si poti sa-l stergi cu un colt de prosopel umed daca e chiar murdar, dar ei se spala singuri am avut si eu iepure si n-a trebuit sa-l spal. Deci tine cont de varsta. Sper ca te-am ajutat.

| caramelagurl33 a răspuns:

Iepurasii se spala singuri, e posibil sa-i omori daca i speli crying ca am si eu sau am avut si l-am spalat, urmatoarea zi era I don't want to see crying

| zanesiprintese a răspuns:

Eu mi-am pus o data la masina toate maimutzoaiele. Nu s-au stricat... prea rau, dar vata aia cu care sunt umplute s-a cam strans prin unele locuri... E adevarat ca se fac curate ca noi!(nu noi, oamenii, ca si scoase din cutie tongue)

| last_9432 explică:

Iepure adevatat happy, am uitat sa specific.

| Corina2 a răspuns:

Iepure de plus sau adevarat laughing nu e tot una...nu cred ca are ce sa i' se intample. dar ei cred ca sunt la fel ca pisicile se spala singurethinking bafta!happy