| anonim_4396 a întrebat:

Vroiam sa va intreb ceva. Un neg poate disparea fara a da cu ceva la el?
Multumesc mult
funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| ionut2424 a răspuns:

Hi! am avut si eu unu, si nu stiam cum sa scap de el, si auzisem si eu vorbe ca daca il frigi, ca nu iti mai creste.si m-am pus si l-am fript si acum a disparut.sincer acum nici nu stiu unde l-am avut, pentru ca nu mi-a ramas semn.

| StefaniaGeanina a răspuns:

Fara tratament nu poate chiar sa creasca... funda te rog

| Harlow a răspuns:

Iti spun eu cu ce trece care si mie mi-a trecut! Sunt niste picaturi care (normal)sunt intr-un tub numit verolin forte si trebuie sa iti pui picaturile dimineata si seara si in maxim 2 saptamani iti trece! este foarte bun!

| kittyroxy_3562 a răspuns:

Nu nu poate daca nu dai cu ceva repede ori se mareste ori ramane si nu mai pleaca repede si poti sa scapi printr-o metoda mai veche cu acid de bateri trebui sa dai direct pe neg sper ca te-am ajutat
!happyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappyhappy

| DanyPavel a răspuns:

Mie mi-a disparut unul fara sa dau cu ceva pe el...

| emmeka12 a răspuns:

Buna! am avut aceeas problema cu negii.dar eu nu aveam doar unul ci multi si erau pe fatasad..simteam ca viata mea e ruinata pana cand un dermatolog mia recomandat sa iau rostopasca si sa punctez negii in fiecare zii...prima oara a fost greu pentru ca rostopasca avea o culoare urata pe fata mea...dar se lua lka spalat! puncteazati negul cu planta de rostopasca mie mi-au disparut complet!

| Gaby_4244 a răspuns:

Daca il musti nu ti mai creste... dar nu e igienic si mai sunt si alte riscuri... deci mai bine mergi la farmicie si iti da ceva care ti ingheata negu si e mai bine asa :d