| yoyoo a întrebat:

As vrea si eu sa imi descrieti cartile citite de voihappy In special cele de John Saul sau L. J. Smith[am citit Jurnalele Vampirilor si Intuneric]. Am auzit ca si Stephen King are carti destul de bune, dar inca nu am citit niciuna. Funda pentru cele mai interesante descrierihappy

Răspuns Câştigător
| elisarktis a răspuns:

Eu am citit recent de Stephen R. George "torment" te sfatuiesc sa o citesti este ceva la granita dintre horror si thriller dar e super am auzit si eu despre Stephen King dar nu m-am interesat.am sa ma mai documentez si despre el am auzit de la prieteni ca Full Dark, No Stars este destul de buna poate o citesc si eu in fond ca nu citesc nici o carte in momentul de fata.