| Marry104 a întrebat:

Are cineva niste carti scrise de John Saul in format electronic. Puteti sa imi spuneti si mie niste pareri daca ati citit carti scrise de el? Am auzit a scrie carti bune.Care v-a placut cel mai mult?

1 răspuns:
| Patronu1 a răspuns:

Nu, din păcate în format electronic nu am, eu sunt mai de moda veche, prefer cerneala, dar sincer nu am citit carte de el care sa nu fie bună, omul este genial, este un titan al literaturii horror, la fel ca și Stephen King. Bafta sa găsești!