| Mandy4105 a întrebat:

As vrea sa imi deschisd un magazin online in care sa vand bijuteri handmade insa am o dilema: Sa imi deschid un mic magazinas pe www.breslo.com sau sa imi fac unul folosind www.oscommerce.com Stiu diferentele dintre ele insa as vrea sa stiu parerea voastra, voi ce ati alege in locul meu...sau daca aveti si alte variante?

1 răspuns:
| Roxette23 a răspuns:

Buna Mandy. Si eu sunt la inceputul unei astfel de afaceri si mi-am facut pe blogspot.com. Am avut de ales intre a cumpara domeniu si a-mi face propriul site si profil gratuit pe blogspot.com. Am ales a doua varianta pentru ca este gratis in primul rand si pentru ca se ridica usor in google fiind foarte cunoscut blogspotul.