| Mandy4105 a întrebat:

As vrea sa imi deschisd un magazin online in care sa vand bijuteri handmade insa am o dilema: Sa imi deschid un mic magazinas pe www.breslo.com sau sa imi fac unul folosind www.oscommerce.com Stiu diferentele dintre ele insa as vrea sa stiu parerea voastra, voi ce ati alege in locul meu...sau daca aveti si alte variante?

1 răspuns:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un site/blog gratuit pe care il poti transforma in magazin online. Modulul de magazin online costa doar 1.99$/luna (deci aproximativ 6 RON). Sistemul se adreseaza tuturor, fie incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip numesite.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum spuneam de tip numesite.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant) şi multe altele.
Pentru un pachet "Business" in care ei iti scot reclamele si iti dau alte optiuni precum spatiu suplimentar, transfer FTP, etc, mai bine platesti 5.49$ pe luna (16 RON) si iti faci magazinul mai profi. Pe deasupra, poti sa iti pui si domeniul tau.ro sau.com la ei. Mie mi se pare foarte ok solutia lor, cred ca e cea mai ieftina de pe piata!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!