| mandrei21 a întrebat:

As vrea sa imi iau un caine dupa ce termin clasa a 8-a dar nu am cu cine sa il las acasa cat timp o sa fiu la liceu. Exista o rasa care ar putea stea singura 5-6 ore? Am auzit ca se pot imbolnavi cainii daca ii lasi singuri este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Se poate dar sa fie de talie mica gen bichon, beagle. Acum sa fim seriosi, eu nu ii inteleg pe cei care isi iau pitbull si alte rase din astea, necesita atentie speciala.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Stai la bloc?

| mandrei21 explică (pentru Bondarel99):

Da. 2 camere un hol si balcon inchis cam asta ar fi spatiul pentru caine happy