| Maariia a întrebat:

am o pata rosie pe mana, este putin aspra si ma mananca. Aveti idee ce ar putea fi? Multumesc. funda :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| stoica1 a răspuns:

Iritatie sau intopsicatie....Consulta un medic Funda?

5 răspunsuri:
| hatze a răspuns:

Cred că e de la frig, dar mai bine consulți un medic

| gigite a răspuns:

Pecingine; o infectie din neigiena corecta! ( boala mainilor murdare!)

| ValentinBogdan a răspuns:

Daca fumezi poate fi o alergie

| dariusbocos a răspuns:

Iti recomand sa mergi la doctor el stie cel mai bine insa nu te speria ca nu-i nimic grav

| Renny a răspuns:

Buna! S-ar putea sa fie varicela sau pojar. Nu te speria deoarece acestea apar la fiecare om!