| Denisaa1235 a întrebat:

Atunci când un câine are cancer testicular, ce simptome are?

3 răspunsuri:
| Sophieka a răspuns:

Cauta aceste informatii pe site-uri, scriind pe google sau pe grupuri de Facebook unde iti pot raspunde veterinari.

Dar daca ai un animalut cu probleme medicale...Neaparat mers cu el la veterinar.
E o responsabilitate. Asta e. Faceti-l bine.

| Denisaa1235 explică (pentru Sophieka):

Inca stau cu parintii, le tot spun sa-l ducem pentru ca banii sunt la ei, nu la mine. Am mers la veterinar si tata nu m-a lasat sa intru inauntru, dar mi-a zis ca nu are nimic si totusi nu pot sa am incredere pentru ca e ceva neregula cu unu din testiculele lui, prietenii mei care au caini mi-au spus ca s-ar putea sa fie doar un țesut crescut si sa fie ceva benign, sau un defect genetic

| Sophieka a răspuns (pentru Denisaa1235):

Ai alocatie de 240 de lei. Poate ai prieteni / rude carora le poti cere bani si sa mergi la un alt veterinar cu el.