| Girly97 a întrebat:

Avem o pisica a unui vecin la serviciu din rasa albastru de rusia in varsta de un an care s-a cam atasat prea mult de noi, de doua luni jumatate vine la noi in fiecare dimineata si a inceput sa vina si seara. Vine la noi, intra in birou, se freaca de noi, se aseaza pe poalele noastre si ne maseaza, toarce, este foarte cuminte. Odata a si adormit pe scaun si l-am lasat sa doarma o ora. Iubeste foarte mult pliculetele dar nu consideram ca vine la noi doar pentru a-l hrani, mai ales ca stapanii lui il hranesc bine. Mi-as dori sa petreaca timp cu familia lui si sa nu se mai plimbe mereu prin toate casele de pe strada. S-a obisnuit sa vina la noi in fiecare dimineata de doua luni jumatate. Oare va suferi in cele doua saptamani in care vom fi in concediu?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Il doare in pix. Se duce unde e mancare. Nu e caine.

| carevaescu a răspuns:

Va fi ok in cele 2 saptamani, isi va gasi altceva de facut. Nici nu se pune problema ca va suferi de dorul vostru.

| Miruna333 a răspuns:

O sa sufere dupa pliculete. O sa fie ok, nu o sa simta lipsa

| Dragobeta a răspuns:

Nu va suferi, nu ai grija. Pisicile sunt profitoare. Unde le este bine, acolo merg.