| DanyXhell a întrebat:

Azi am descoperit ca rumegusul de la hamster este ud de urina, dar problema este ca avea sange de culoare mai deschisa prin el. Am observat insa ca umblau cativa viermisori foarte mici pe acolo.
Ce sa fac sa elimin limbricii aceia, si de la ce ar putea fii?
Funda + Vot!
Multumesc!

6 răspunsuri:
| Alondrasarah a răspuns:

Poate a nascut,,

sau poate il durea stomacul.si avea viermi in el de la ceva mancare thinking nu sunt experta

consulta un veterinarwinking

| monicutza_5552 a răspuns:

Wow! nu am auzit de asa ceva pana acum si nu mi s-a intamplat desi am avut hamsteri vreo 7 ani la rand... nu stiu ce sa zic sincer, du-te urgent la veterinar sau la o farmacie veterinara si spune despre problema asta, astfel se poate agrava si poate murii. ei sunt fiinte mici si ff sensibile asa ca numai sta happy

| monicutza_5552 a răspuns:

Sper sa il faci bine pe micutul tau :* astept vesti bunebig grin

| iRawrr a răspuns:

Pai in primul rand aceia sunt niste viermisori din mancare spune-mi ce i-ai dat de mancare in ultimele zile i. se fac din mancarea care este stricata. sunt veterinar contacteaza ma la idul asta bianca.ana22

| Rabbid a răspuns:

Hamster nebunatic numai la prostii ii este gandu

| Rabbid a răspuns:

hamster nebunatic, numa prostii face xD