| minnie20 a întrebat:

Am doua intrebari, dar inainte sa va povestesc.Am un catelus de care am avut grija de cand nu avea ochi.L-am gasit eu si o colega (erau 2).Am avut grija de ei timp de 1 luna.(i-am hranit cu seringa).Au crescut cineva ia luat in casa ia hranit, ia spalat ..etc.Timp de 2 zile. Unu l-a luat cineva si unul eu.E mic pufos si alb( baiat).Sa il pastrez? E oke.Nu face in casa, nu mai plange cand plec desi e destul de mititel (2 luni) si cand vine caldura tata il poate lua la munca cu el.Acolo are spatiu are multe si se poate si juca.Doar ca acum e prea mititel? 1. Ce sa fac?
2.Ce nume sa ii pun?( as vrea o lista cu nume)PS: e baiat
FUNDA.Multumesc

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Pai...eu zic sa il pastrezi ^.^ Un catel (sau orice animal care iti place) iti poate aduce multa bucurie atunci cand te simti singur sau trist puppy dog eyes Plus e o sansa sa demonstrezi ca esti responsabilwinking Cat despre nume: daca e baiat Paws(labute in engleza) si daca e fata Yuki puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| CristiMC a răspuns:

Sal eu zic sal pastrezi faci o fapta buna si o sa te bucuri de el.eu i-as pune numele nero, mult succes in continuare!

| StefanRadu5846825 a răspuns:

In opinia mea ar fi bine sa il pastrezi daca te-ai atasat de el si ca nume s-ar potrivi Biju, Max,ReX, Bob, Dingo, Nero, Jack. etc. Te felicit ca ai adoptat un caine al strazii si iti recomand sa ii cumperi bobite dinacelea pentru blana. Bafta! Funda?

| AdrianExtreme a răspuns:

Parerea mea este sa il pastrezi.La nume ai putea Rex, Lucky(noroc in engleza) Jack
Biju si ce mai iti trece prin minte.
Sper ca te-am ajutat.

| anonimadragutzica a răspuns:

Din opinia mea proprie pastreaza-l si nu stiu simt ca ar trebuiii sa ii pui mark nu stiu de ce dar asa am simtit sper ca macar ti-am o idee funditica mi-o da-i mie?