| Luuuv a întrebat:

Aceasta intrebare se acorda celor care detin catei dar, in special catei din rasa ` Schnauzer Pitic`. As dori sa aflu niste inforamtii ds. ei. NU de pe internet, ci opinia voastra. Cum trebuie ingrijit si de astea. Funditaa happy.

3 răspunsuri:
| ExtraSakadat a răspuns:

Cainele Schnauzer Pitic este temperamental, inteligent, agresiv fata de persoane straine sau fata de alte animale, atasat si jucaus cu stapanul si familia acestuia.Este usor de dresat, trebuie periere zilnica parca thinking

| Luuuv explică:

@stephanie; cum de a plecat? ce s-a intamplat?

| Tiffany89 a răspuns:

Schnauzer piticlove struck din ala am avut si eu dar a plecat de acasa si nu l-am mai gasit.sad e foarte sweetlove struck si e foarte destept...al meu o prins pasari si albinehappy ii frica de apa.si cam atat.big grin