| daniella_5715 a întrebat:

Buna :* imi doresc sa cumpar un catel canish pitic, dar din pacate cu cine am vorbit are doar femele.Imi doresc foarte mult un catelus din acesta, dar imi este frica sa iau o femela.Este cam greu de ingrijit din cate stiu, din cauza ciclului menstrual, daca se poate cine are catele si poate oferi cateva informatii mi-as dori sa aflu parerea voastra va multumesc.scuze de categorie dar este cea mai vizitata.

1 răspuns:
| iana_2250 a răspuns:

Pai,poti lua o femela fara sa faca pui, daca iei si un mascul, sunt usoor de ingrijit la tara.