| daniella_5715 a întrebat:

Buna :* imi doresc sa cumpar un catel canish pitic, dar din pacate cu cine am vorbit are doar femele.Imi doresc foarte mult un catelus din acesta, dar imi este frica sa iau o femela.Este cam greu de ingrijit din cate stiu, din cauza ciclului menstrual, daca se poate cine are catele si poate oferi cateva informatii mi-as dori sa aflu parerea voastra happyva multumesc

Răspuns Câştigător
| pinkcandy7 a răspuns:

Buna:*aceeasi problema am avut-o si eu, dar m-am gandit pe toata planeta asta se face o diferenta intre femei si barbati si la animale la fel.Am 3 caini dintre care am o bichoanica mica Lola.
Ehh,am avut probleme mari pana am luat-o, tata spune ca o sa faca pui.
Dar mi- o doream asa de mult si pentru ca mama ei a fatat numai catele nu am avut alta varianta, am riscat si am luat-o
O tin in casa si pot spune ca este prietena mea cea mai buna
Niciodata nu o sa regret ca am luat-o.Cat despre ciclul menstrual si catelusei mele 'i-a venit' cu o zi inainte m-am speriat foarte tare nu manca si statea nemiscata nici nu se salta, am gasit problema si apoi si-a revenit si daca iti este frica ca o sa se imperecheze, nu are de ce sa iti fie este normal dar ai grija cu cinewinking
eu iti recomand sa o iei:Xwinking