| TheHobbitHere a întrebat:

acum 6 zile am plecat la munte iar acum m-am intors acasa. Cand am ajuns am observat ca, cainele meu (pechinez, aproape 5 ani) se comporta ciudat, fiica ei nu are nimic(6 luni)
Sta cu coada intre picioare si cand am pus mana pe ea se simtea coloana, mama a spus ca poate are ceva intre.
Mentionez ca o vecina a avut grija de casa+animale timp de 6 zile si le a hranit de 2 ori pe zi
Ce sa fie? crying(
Fundp, cat mai repede va rog

2 răspunsuri:
| StefiChan8D a răspuns:

Ai grija de ea, du-o la veterinar, poate vecina a batut-o sau nu i-a dat de mancare suficient si ce trebuie.

| alexamarti a răspuns:

Duo cat mai repede la veterinar, poate i-a dat ceva toxic si nu se simte bine. Sper ca te-am ajutat.