| Ðσℓℓɴιηנα a întrebat:

Buna TPUhappy As vrea sa ma lamuriti si pe mine cu o chestie. Deci, azi am venit cu mama si cu soramea la tata la magazin. Si in curte e noul meu catel, un cocker de 2 ani. Pe ceilalti membrii ai familiei nu ii lasa sa se aproprie, latra si maraie. Cand m-a vazut pe mine a venit aproape. A latrat la soramea si i-am zis stai cuminte cutu, si nu a mai latrat (soramea are 2 ani si cateva luni). I-am aruncat de la departare si 2 bucati de muschi file big grin. A venit vecina (de la ea l-am luat) si m-a dus sa pun mana pe el. L-am mangaiat si m-a lasat si dupa ce a plecat. Tata a venit la mine si a zis: Bravo, ai imblanzit cainele. Pe bunica a muscat-o, pe bunicul cand se aproprie maraie, pe tata cand il vede latra, la fel si cu mama si soramea. Catelul m-a lasat sa il mangai pe burta (dar cam tremura), sa ii umblu la urechi, si e prima oara cand ma vede. O fi din cauza ca vecina are 2 fete de varsta mea care s-au jucat cu el? Mai pe la sfarsitul zilei, cand ma vedea dadea din coada, se invartea. Cand am plecat a inceput sa planga si sa se invarta, mai ca rupea lantul. Aa da si m-a lins pe mana, mi-a mirosit mana, am dat nas in nas cu el, l-am pupat happy Desi nu e chiar curatel. Voi ce credeti? Ciudat nu?

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

E posedat

| Ðσℓℓɴιηנα explică (pentru dragos9234):

rolling on the floor Posedat de cine laughing?

| dragos9234 a răspuns (pentru Ðσℓℓɴιηנα):

Treci pe la categoria religie si intreaba acolo de cine e posedat cainele tau.Vei afla cu sigurantawinking

| vali1985 a răspuns:

Da si mie mi se pare ciudat.