| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca la compania aeriana Tarom se pot transporta si animale de companie (am un catel), dar am o intrebare: Se pot transporta doar din Bucuresti sau si din celelalte orase disponibile (Targu Mures)? -Are pasaport si microcip, toate vaccinurile, nu are carnet de sanatate pentru. ca toate vaccinurile i-s notate in pasaport! Multumesc!

2 răspunsuri:
| LaughOutLoud a răspuns:

Atata timp cat e o cursa Tarom si nu e vorba despre alte avioane da pot pleca din orice loc din tara(cu pasaport bineinteles).

| anonim_4396 explică (pentru LaughOutLoud):

Multumesc mult!