| roxx_5565 a întrebat:

crying
Bunacrying
Am avut cea mai proasta ziicryingcrying
Mi s-au luat 2 cateicrying doua fetitecryingcrying
Una mi-a furat`o acum 2 luni iar acum, parintii mei spun ca nu au mai vazut-o si pe aceastacryingcrying
Era de 2 zile bolnava nu mancase nimiccrying
cred ca a murit, nu vine la chemarile melecrying
am ramas doar cu fratele acesteiacryingcrying
nu sunt 100% sigura ca a decedat. asa cred

i-am dat cate ceva ca sa scapecrying(
miercuri dar inca nu ia trecutcryingcrying

Mi`e atat de greu, imi amintesc atunci cand ma jucam cu toticryingcrying

m`am atasat d ea ff repedecryingcrying(
o am din varacryingcrying((

o iubesccryingcrying
ajutati`ma sa trec peste asta
va rog
ofer funditacrying

Răspuns Câştigător
| Someonelikeyou a răspuns:

Deci asa am patit si eu cu catelushii meistraight face... dar am trecut repede peste cu ajutorul altor catei.si acum imi aduc aminte.na.nu o sa iti treaca repede.gandeste-te la ceva frumos.gandeste-te la cainele de care te-ai atasat ca fiin o "persoana". si gandeste-te ca ti-ar spune"nu mai plange! eu sunt aici cu tine"...vei trece repede peste. ti-o garantez:*

1 răspuns:
| Adella05 a răspuns:

Pai in primul rand esti sigura ca a murit?
Daca ar fi murit ai fi vazut-o ori tu ori parintii tai.Totusi dca ar fi murit nu putea sa plece.sigur parintii tai nu au gasit`o?

Si sa stii ca si eu stiu cum esad. Am avut un dalmatian.Era totul perfect dar devenea din ce in ce mai rau in sensul ca strica multe.Mama la dat la o colega ca sta la curte. Dar a fost otravit de vecinii colegei...Nu am putut sa accept ideea. Dar nu prea mai era nimic de facut.Am trecut peste asta. S`a intamplat acum 3 ani.Si sincer nu credeam ca o sa mai vreau alt animal.Acum am o pisica pe care o iubesc la fel de multhappy. Sper ca nu te-am plictisit cu povestea meahappy...
Daca nu esti sigura ca a murit poti face afise si sa le lipesti pe stalpi. Poate a fugit si cineva o va gasi.
Sper ca te-am ajutat si ca iti vei regasii catelusahappy