| JockerStoica a întrebat:

sad catelul meu rottweiler in varsta de 6luni jumate a murit acum 4luni si de atunci cand ma gandesc la el imi vine sa plang nu-mi vine sa cred ca murit din cauza ParvoVirozei Eram incredibil de atasat de el. il tineam in apartament si ma jucam cu el zi de zi era un caine incredibil de exceptie chiar... si nu stiu ce sa fac sa-mi treaca supararea aceasta ingrozitoare. ofer

4 răspunsuri:
| Deliα a răspuns:

Gandeste-te ca sufletul lui inca este pe pamant si va fi alaturi de tine si te va proteja de cel rau.happy

| Uratu140 a răspuns:

Oau emotionanta poveste...crying
si mie mi-a murit un hamster, 4 papagali care au fost mancati de alte pasari si de pisici, un purcelusi de guineia, un ciuaua nou nascut, si douo pisici.Eu unul inca am cosmaruridar iti recomand sati cumperi unul exact la fel si sa iti imaginezi ca e acelasi...
mult noroc. funda?happy

| NoOrdinaryHuman a răspuns:

O sa iti treaca, gandeste-te ca acum se joaca cu ceilalti prieteni ai lui intr-o lume in care nu simte durere.S-a intors acolo de unde a venit. Unde toti suntem destinati sa ajungem. Daca era bolnav gandeste-te ca asa o scapat de suferinta si s-o bucurat enorm de iubirea si grija ta pentru el zilnica fii sigur 100%.Iai facut putinele zile de viata pe pamant cele mai frumoase caci l-ai iubit, bucura-te.

| Popescu_Gabriela_1992 a răspuns:

Buna! te inteleg perfect, asa am patit si eu plang intruna si nu pot sa-l uit
vreau sa-mi cumpar altul sper sa gasesc.