| Getter123 a întrebat:

Buna seara TP. Eu de foarte mult timp ma gandesc la trecut si poate povestea poate mea o sa va faca tristi sau sa plangeti. Deci eu am tot gandesc cand eram un pici, vreo 4 ani si atunci stateam cu tata (parintii sunt divortati acum) si cu fratele meu (fratele meu a plecat dincolo si vine doar vara) la un calculator de care si acum imi amintesc, doamne ce vremuri, si acolo prin 2006 era un joc numit Re-volt (chiar si acum il joc, exista re-volt 2) cu masinute RC (radio control) etc. si imi amintesc cand tata se juca si eu stateam si ma uitam de la fratele meu din brate si ne jucam pe rand si dintr-o data s-a stricat boxa si nu mai mergea. E o poveste foarte trista pentru mine (acum in prezent mai trista) deci ma puteti ajuta sa nu mai plang? Scuzati ca am scris atat si ca e cam scurta dar...a fost o copilarie frumoasa, toti am trait-o, o vom trai sau o traim chiar acum. Daca v-a placut sau aveti niste intrebari despre copilaria mea vi-o zic cu placere, OFER FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Toata lumea are astfel de ganduri, mai ales cand cresc si realizeaza ca acele vremuri nu se vor mai intoarce niciodata si este la fel de trist pentru majoritatea oamenilor.

Cu timpul, aceste amintiri te vor intrista mai putin. Este ceva ce vine de la sine si un proces prin care trebuie sa treci mai devreme sau mai tarziu. Face parte din maturizare.

15 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Off, Doamne.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Ce? Poate pentru el este o poveste trista. Fiecare a avut un moment in care s-a simtit nasol in copilarie. Oricum, nu stiu nici eu asa multe despre povestea lui big grin

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce "ce?" Bogdan? de ce presupui ca sunt o insensibila? poate am scris "Off, Doamne" printre lacrimi, asa dupa cum presupunea el ca o sa fim tristi si o sa plangem cand vom citi intrebarea.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu, nu am vrut sa insinuez asta. Greseala mea.
Doar ca ma gandeam ca poate aveai un raspuns sau ceva... Cu toate ca nici eu nu am raspuns. Damn.
Hai sa uitam big grin

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Intotdeauna am un raspuns big grin dar din fericire, de cele mai multe ori reusesc sa ma abtin sa-l postez.
Da, am si uitat.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Mi-ai reamintit laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Abia acum am vazut replica ta happy

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu mai conteaza rolling on the floor

| Kaℓi a răspuns (pentru DoarBogdan):

Dar de ce te tavalesti de ras?
Pana la urma, e o intrebare trista.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Kaℓi):

Nu stiu ce mi-a venit sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Kaℓi):

Ce este atat trist in faptul ca se juca pe calculator in 2006 happy?

| Oana92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca s-a stricat boxa! Si mie mi-a dat o lacrima...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am inteles nimic. Parca ai scris in limba araba.

| Madesz a răspuns:

Vreau sa te întreb ceva în privat.

| Getter123 explică:

Draha Oana, aceea Bine bpxa avea 40 de ani, deci nu comenta aiurea