| natashajohnson a întrebat:

Am avut doi perusi:un baiat si o fata.S-au imperecheat,dar, din pacate, baiatul a murit.Acum imi e frica de faptul ca fata s-ar putea simti singura, pentru ca din cate am auzit, cel mai bine pentru perusi este sa aiba pereche.Intrebarea e:Sa ii iau inca o pereche sau sa ii pun pur si simplu o oglinda in colivie?

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

Buna! Până îi iei parteneră, da, poți pune oglindă. Dar totuși ar trebui să nu rămână singur. Important este să se și înțeleagă cu noua parteneră.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu am avut doi perusi. Prima data a murit femela si dupa masculul, pentru ca nu i-am luat pereche din pacatesad Deci, cel mai bine ar fi sa ii iei.happy

| natashajohnson explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Si imi pare rau pentru perusii taisadStiu cum e

| natashajohnson explică (pentru anonim_4396):

Multumesc!