| archenemy a întrebat:

Buna, am mancat spaghete cu sos de rosii. Nu m-am spalat pe maini dupa si fara sa stiu aveam putin sos de rosii Barilla din acela, basilico. Am luat hamsterul meu in mana si el a lins putin sos. Se va intampla ceva?

Răspuns Câştigător
| Vehuiah07 a răspuns:

Bună! Nu se întâmplă nimic.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Se va intampla doar daca bagi tu mainile in gura, ca hamsterul are microbi si paraziti care fac rau omului.

| anonimg a răspuns:

Dă-i apă să bea.

| Dismally a răspuns:

Nu, poate manca fara probleme.

| DaniTDCI a răspuns:

Acum sa fim sinceri, gandeste putin logic si raspunde-mi la urmatoarea intrebare: Dupa calculele tale ce crezi ca ar putea pati un hamster pentru ca a gustat putin sos de rosii? daca era acetona/benzina/clor mai ziceam dar pe bune? sos de rosii?