Întrebare recomandată | Jivco_Beni_1996 a întrebat:

Am o catelusa amstaff in varsta de 5 luni si vreau sa stiu daca ar avea de suferit daca as tine-o la iarna afara...bineinteles in cusca,iar cusca va fi pusa sub un sopru, si placata cu polistiren!

6 răspunsuri:
| Danişor a răspuns:

Salut! nu are nimic ma.S-ai bagi si tu niste paturi ca sezut sau paie ceva, Toate cele bune happy

| Alexandr a răspuns:

E bine...sa-i pui niste paie!

| intermision1 a răspuns:

N-are nimic ma. Bagai si tu niste paturi ca sezut sau paie ceva, iar daca izolezi termic si no ploua n-are nimic. Hai ma fi serios, e animal nu floare.

| Jivco_Beni_1996 explică (pentru intermision1):

Multumes mult pentru raspunsuri

| Lara112 a răspuns:

Am o prietena care are tot o catelusa Amstaff. O tine mereu afara in cusca si iarna si vara. Catelusa ei nu a patit absolut nimic. happy

| Pocahontas6 a răspuns:

Eu te sfatuiesc la -grade sa o duci in casa.Asta daca nu ai milioane de dat la veterinari, timp pierdut si suferinta cainelui.Sa sti ca sunt mai sensibili la raceala decat oamenii.Si eu am animale si cand e ger ii duc in hol, chiar daca nu mai dorm toata noaptea.Asta este, doar e parte din familie, nu?