| Kimiko35 a întrebat:

Am o catelusa cane corso de 3 luni si o saptamana, pana acum a mancat doar bobite si as vrea sa ii dau si mancare. Imi poate da cineva un sfat in legatura cu alimentatia? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| iticiu a răspuns:

Carnea de vită e cea mai bună pentru câini şi cea de pui e ok.Am auzit că carnea de porc în cantități mari e toxică pentru câini.
Mezelurile de exemplu caşcavulul e fffoarte bun şi gustos pentru căței. SPER CĂ TE-AM AJUTAT!