| zalex98 a întrebat:

Am o catelusa de 8 ani in rasa pincher pitic.Acum cateva saptamani an observat ca are in burta o chestie ca o minge cartilaginoasa. Tata a spus ca poate este un nodul.Eu de atunci m-am speriat foarte tare si nu stiu ce sa fac. M-am gandit sa o duc la veterinar dar vroiam mai intai sa stiu ce este.Credeti ca este intr-adevar un nodul? Ar putea avea cancer?
P. S.:Ea sta foarte mult la soare cu burta in sus si m-am gandit ca poate are cancer de piele.

3 răspunsuri:
| LoveNiki a răspuns:

Are cancer, zi-mi e sterilizata?
Daca nu e sigur are cancer tongue

| bianca55 a răspuns:

Trebuie sa o duci urgent la veterinar...am avut o catelusa si avea aceeasi problema iar acum cateva luni a murit crying