| Amira255543 a întrebat:

Buna! Am o catelusa de talie mica pe care anul trecut a lovit o masina.
Am dus-o la veterinar si medicul a salvat-o. Ideea este ca veterinarul ne-a spus ca nu va mai avea voie sa faca pui fiind ca e foarte posibil sa nu reziste. De cateva zile este "in calduri" si aseara a intrat un caine in curte si "a atentat" la ea. Actul nu a fost dus la bun sfarsit, dar totusi a fost un act. Intrebarea mea este daca este posibil ca ea sa fi ramas gestanta de la actul de aseara (singurul act)

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu știu (probabil că nu), dar nu pricep de ce nu o castrezi în condițiile date.

| Amira255543 explică (pentru mihai69):

Medicul veterinar a zis ca nu va rezista operatiei. Dat fiind faptul ca, nici cand a lovit o masina nu i-a putut face anestezie pentru a i curata rana in totalitate.

| florin926481f a răspuns:

N ai gard de a intrat un caine?

| Amira255543 explică (pentru florin926481f):

Poarta nu a fost incuiata si din cauza vantului, a fost deschisa happy