| Corinutza3600000 a întrebat:

Am o catelusa metis de 5 anisori. Ieri a dat nastere la 3 catei dar la cateva ore au murit unul cate unul ..nu inteleg de ce..azi dimineata am observat la catelusa ca are diaree ce trebuie sa ii dau sa manance? Sau trebuie dusa la veterinar? Nustiu ce sa fac ..imi este atat de mila de ea ..isi cauta puii peste tot..nustiu ce sa-i fac... ajutooor! Dau funda

2 răspunsuri:
| dinucristian2000 a răspuns:

Du-o cat mai repede la un veterinar

| AliBaba11 a răspuns:

Si mie mi-s-a intamplat asta dar catelesa nu a facut de diarie.Si ea isi cauta puii inebunita, in acele momente trebuie sa-i dai multa atentie! Pentru asi reveni