| xyxy97 a întrebat:

Am o catelusa rasa teckel metis si are 10 ani. Problema este ca de cateva zile respira destul de greu si ii curge nasul? Ce credeti ca are?

Răspuns Câştigător
| vrabiuta a răspuns:

O raceala usoara sau a tras-o curentul poti sa-i dai acelasi tratament ca la oameni am o prietena a carui caine a racit si veterinarul i-a prescis o aspirina pe zi dar ar fi mult mai bine sa te duci cu el la veterinar o sa-i faca injectie cu vitamine si ii va da un antibiotic consultatia costa doar 10 lei

2 răspunsuri:
| georgedanielc a răspuns:

Du-te cu ea la veterinar

| yynuta a răspuns:

A racit