| Stroe_Andreea-Nicoleta_2000 a întrebat:

Bună!
Am o nelămurire în legătură cu hamsterii...
Știu ca ei simt când urmează sa se întâmple ceva... Dar el se va agita dacă va urma să i se întâmple lui ceva rău sau familiei?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Superstitii.

| Catrice a răspuns:

Cica ar putea presimți cutremurele cu câteva secunde înainte.

| David_Vaduva_1998 a răspuns:

Simtul unui animal este mult mai dezvoltat si da in caz ca se intampla ceva legat de el simte nu de alti sper ca te-am lamurit

| 1Dezaxat a răspuns (pentru David_Vaduva_1998):

Te asigur ca nu moare niciun om luat prin surprindere. Oricine simte, nu doar animalele. Tu cand racesti ai subit 40 febra si frisoane si nu stii de unde!?

| David_Vaduva_1998 a răspuns (pentru 1Dezaxat):

Pai da dar ea vb in cazul hamsterului!