| Hdyxfwfb a întrebat:

Aş avea o nelămurire în legătură cu tableta VONINO PLURI M7. Aş vrea să vă spun întâi despre tableta VONINO NAVO P,aceasta este o tabletă decentă__. Însă are totuşi o problemă: dacă aş instala un joc cu maşini,să zicem aş putea să îl joc,dar când apăs pe butonul de accelerație, apăsarea se menține doar(ex:2s),iar după aceea apăsarea se opreşte deşi degetul rămâne lipit de ecran (asta se întâmplă la VONINO NAVO P) Aş vrea să ştiu dacă acestă (apăsare eronată, ca să-i zic aşa) s-ar putea să se întâmple şi la VONINO PLURI M7

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Vonino e de fel, o marca un pic cam proasta. Si eu am avut acel tip de problema tot la o tableta vonino. Cred ca asa e facuta tableta, habar nu am...