| BlackArt333 a întrebat:

Am o problema cu pisicuta mea care are 3-4 luni. Azi aproape de pranz a vomitat ceva ce parea mancarea care i-am dat-o ieri la amiaza si seara. - pliculet cu mancare whiskas junior (cu gust de pui) - Ea inainte flamanzea fiindca nu ii plac bobitele si abia ieri am cumparat pliculetele care le adora!
A mai mancat si inainte astfel de mancare dar nu a mai vomitat pana acum. Specific ca i-am dat umatate de pliculet la ambele mese! M-am gandit ca probabil fiindca manca putin inainte, iar acum s-a indopat dintr-o data... Probabil pentru ca a mancat prea mult... Nu stiu! Ce credeti ca are?

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Si pisica mea vomita cand mananca prea mult dintr-o data, nu e nimic rau.

Daca nu-si revine sa o duceti la veterinar.

| Geanin a răspuns:

O sa moara!
Vrei sa vin sa fiu popa la innmormantare?

| BlackArt333 explică (pentru Geanin):

E o chestie serioasa! In caz ca nu ai observat, e la H/P nu la T/A! Poate ca ne uram reciproc dar e treaba serioasa asta!

| Geanin a răspuns (pentru BlackArt333):

K! Dar ce poate sa fie?
Animalele nu mananca cateodata, mai las-o astazi sa vezi ce face si poate maine daca nu si revine pana la ora asta, du-o la un veterinar. El e cel mai in putinta sa iti dea un sfat!

| BlackArt333 explică (pentru Geanin):

1. Nu am inteles nimic.
2. Mama nu vrea sa o ducem la veterinar... sad