| 1Anda a întrebat:

Am o pisicuta de 2 luni pe care o hranesc cu lapte, carne si branzica. Ieri i-am cumparat Whiskas Junior si nu mananca.
Oare s`a acomodat cu hrana pe care i`o dadeam pana acum sau nu ii place?
Trebuie sa se acomodeze cu noul tip de hrana?
Daca rostogoleam whiskas`ul prin carnita, le manca daca nu nici nu se uita la ele.
Cum o pot face sa le manance asa cum sunt?

Răspuns Câştigător
| Joker11 a răspuns:

Cred ca s-a acomodat cu mancarea, dar nu ii mai da acea mancare un pic si apoi aia sa vezi ca mananca noua mancare. (Funda?)

3 răspunsuri:
| DenissaRoxana a răspuns:

Whiskas-ul si laptele trebuie sa i le excluzi.
Cumpara Royal Canin junior, sau mancare cel putin premium. Whiskas nu este buna, in ciuda reclamei care ii este facuta.

| leivi a răspuns:

Laptele este cel mai bun, pentru ca ea este mica, eu nu i-am dat altceva decat lapte pana la 3 luni apoi i-am dat whiskas si restul!

| 1Anda explică:

Dau funda! :*