| Ryo a întrebat:

Am o problema cu pisicuta va rog sa ma ajutati! Azi dimineata cand pisica mea a venit acasa mergea de parca ar fi ametita si nu isi putea tine bine echilibrul, mieuna intruna si era speriata. Ce are si cum pot sa o ajut inca e in starea asta si abia se mai deplaseaza.

12 răspunsuri:
| EvangelineLovin a răspuns:

Daca e de la caldura, trebuie sa stea undeva la racoare sa-si revina, incearca sa-i dai lapte vezi daca bea. Sper sa nu o fi otravit-o vreun prost sau ceva. Nu poti sa suni un veterinar, sau nu e vreunul deschis?

| WR104 a răspuns:

O fi vazut un extraterestu.

| Pufuletss a răspuns (pentru WR104):

rolling on the floor))))) haide maiii! nu fii asalaughing)
Saracuta pisica nu ti-e mila de ea?straight face

| WR104 a răspuns (pentru Pufuletss):

Ba da, imi este.
Dar ma gandesc cat de speriat trebuie sa fie extraterestrul acum.
O sa-si revina, stai linistita.

| laurentiu80 a răspuns:

Ori si-a luat o cafteala, ori e posibil sa fi mancat ceva, o insecta veninoasa, cum ar fi vreun paianjen, capusa etc. Eu stau la bloc, si pisica mea mi-a adus de afara in casa un sarpe, am chemat pompierii sa il scoata laughing

| MissxD a răspuns:

Este de la caldura cred. E anemica! Cheama de urgenta veterinarul... la motanul meu este prea tarziu si de cateva zile sta sa isi dea sufletul crying chiar daca am chemat veterinarul!
Pisicile nu prea suporta temperaturile asa ridicate. Da-i apa si lapte cat mai mult si nu uita: cheama sau du-o la veterinar!

| 21ndstillachild a răspuns:

Cred ca a batut o cineva, da i ceva bun sa manance, mai o mangai etc etc...

| Ioanadulcik a răspuns:

S-ar pute sa aiba pui si trebuie sa fete daca are tatele inegrite inseamna ca o sa aiba puiwinking

| unwestie a răspuns:

Controleaza daca are mustatile la loc

| DonnyZ a răspuns:

Precis s-a incaierat cu pisica vecinilor, sau cainele sau ce animal or avea ei...
Sperietura ei dovedeste ca a cam incasat-o, daca ma intelegi...

| Pikachhu a răspuns:

A fost la party? cel putin eu asa ajung acasa.laughing

| Ryo explică:

Multumesc tuturor pentru raspunsuri (si pentru cele neserioase), pana la urma pisica mea a mancat o insecta veninoasa sad dar o sa isi revina happy