| Mebutterfly a întrebat:

Am o problema, hamsterul meu, care are aproximativ 2 ani... are ceva la ochi. nu ii mai pot observa ochii, parca ii are inchisi. Se misca mananca, bea apa, dar in continuare ochii is ca si inchisi. ce as putea face? isi va revenii? nu stiu de cat timp are, ca eu doar azi am observat.

Răspuns Câştigător
| Barbie331 a răspuns:

Poate ii are lipiti cine stie, asteapta pana diseara, sau pana maine si vezi daca are din nou asa, du-l urgent la veterinar! Imi dai mie fundita?

1 răspuns:
| frvtel a răspuns:

Nu are nimic...este smecher, se preface ca doarme!